Medeinė Revuckaitė

Instaliacija „Pakilimėlis ir vertikalė"
„Pakilimėlis", stovas,„Tikriausiai" Nr.6
170 x 200 cm
„Tikriausiai" Nr. 1
drobė, plastikas markeris, organinis stiklas tvirtinimo detalės
20 x 20 x3 cm
MEDEINES-3D.gif
 „Tikriausiai" Nr.8
porėmos, užuolaida, aliejus, akrilas
40 x 50 cm
 

MEDEINĖ REVUCKAITĖ savo kūryboje tyrinėja skaitmeniškumo, suvokiamos tikrovės, fiktyvumo, iliuziškumo, dvejonės idėjas bei santykį tarp asmeninės, empirinės ir pseudomokslo teorijų kuriamos realybių. 

Namas, kiemas (miškas) - tai lyg jos realumo simboliai, iliustruojantys asmeninius potyrius susijusius su derealizacija bei pasaulio suvokimu ir esantys atsvara dvilypėms sąmokslo teorijų apie nusileidimus į Mėnulį idėjoms. Ją domina santykis tarp internetinėje erdvėje sklandančių idėjų, kad nusileidimai į mėnulį niekuomet neįvyko ir bendrai priimamo fakto ir žinių apie juos. Analizuojant šį santykį tampa nebesvarbu kas yra tiesa ir kas fikcija, svarbia tampa pati dvejonė. Galbūt Mėnulis tėra holograma, galbūt mes visi netikri, o galbūt nusileidimas į Mėnulį įvyko iš mano kiemo? Medeinės darbuose tai ir atsispindi - vaizdo kombinacija ir “įmanomybė”, kurioje persipina personalinės realybės abejonės ir klausimai su platesnio, tolimesnio fiktyvumo sampratomis. 

Medeinė Ravuckaitė kuria tapybos, piešimo, (instaliatyvaus) objekto medijose, naudoja organinį stiklą, drobę, aliejų, emalę, plastiką, markerius ir kitas medžiagas, bei eksperimentines technikas.